AT91M55800A-33CJ
Numărul produsului DigiKey
AT91M55800A-33CJ-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
AT91M55800A-33CJ
Descriere
IC MCU 16/32BIT ROMLESS 176BGA
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
ARM7® AT91 CI microcontroler 16/32bit 33MHz – ROMless 176-BGA (13x13)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
AT91M55800A-33CJ Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Dimensiune memorie program
Prod.
Tip memorie program
ROMless
Serie
Dimensiune EEPROM
Ambalaj
Tavă
Dimensiune RAM
8K x 8
Stare piesă
Activ
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
2,7V – 3,6V
Programabil la DigiKey
Verificat
Convertoare de date
A/D 8x10b; D/A 2x10b
Procesor
ARM7®
Tip oscilator
Intern
Dimensiune nucleu
16/32bit
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
33MHz