AT90USB82-16MUR
Numărul produsului DigiKey
AT90USB82-16MURTR-ND - Bandă și mosor (TR)
AT90USB82-16MURCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
AT90USB82-16MURDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
AT90USB82-16MUR
Descriere
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 32VQFN
Descriere detaliată
AVR AVR® 90USB CI microcontroler 8bit 16MHz 8KB (8K x 8) FLASH 32-VQFN (5x5)
Modele EDA/CAD
AT90USB82-16MUR Modele
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
2,7V – 5,5V
Programabil la DigiKey
Neverificat
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
16MHz