AT90USB82-16MU
Numărul produsului DigiKey
AT90USB82-16MU-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
AT90USB82-16MU
Descriere
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 32VQFN
Descriere detaliată
AVR AVR® 90USB CI microcontroler 8bit 16MHz 8KB (8K x 8) FLASH 32-VQFN (5x5)
Modele EDA/CAD
AT90USB82-16MU Modele
Ambalaj
Tavă
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
2,7V – 5,5V
Programabil la DigiKey
Neverificat
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
16MHz