AT90USB162-16AUR
Numărul produsului DigiKey
AT90USB162-16AURTR-ND - Bandă și mosor (TR)
AT90USB162-16AURCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
AT90USB162-16AURDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
AT90USB162-16AUR
Descriere
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32TQFP
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AVR AVR® 90USB CI microcontroler 8bit 16MHz 16kB (16K x 8) FLASH 32-TQFP (7x7)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
AT90USB162-16AUR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Dimensiune memorie program
Prod.
Tip memorie program
FLASH
Serie
Dimensiune EEPROM
512 x 8
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Dimensiune RAM
512 x 8
Stare piesă
Activ
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
2,7V – 5,5V
Programabil la DigiKey
Verificat
Convertoare de date
Procesor
AVR
Tip oscilator
Intern
Dimensiune nucleu
8bit
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
16MHz