AT90CAN128-16AU
Numărul produsului DigiKey
AT90CAN128-16AU-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
AT90CAN128-16AU
Descriere
IC MCU 8BIT 128KB FLASH 64TQFP
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AVR AVR® 90CAN CI microcontroler 8bit 16MHz 128KB (128K x 8) FLASH 64-TQFP (14x14)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
AT90CAN128-16AU Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Dimensiune memorie program
Prod.
Tip memorie program
FLASH
Serie
Dimensiune EEPROM
4K x 8
Ambalaj
Tavă
Dimensiune RAM
4K x 8
Stare piesă
Activ
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
2,7V – 5,5V
Programabil la DigiKey
Verificat
Convertoare de date
A/D 8x10b
Procesor
AVR
Tip oscilator
Intern
Dimensiune nucleu
8bit
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
16MHz