AT32AP7200-CTUT
Numărul produsului DigiKey
AT32AP7200-CTUT-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
AT32AP7200-CTUT
Descriere
IC MCU 32BIT ROMLESS 324TFBGA
Referință client
Descriere detaliată
AVR AVR®32 AP7 CI microcontroler 32bit 200MHz – ROMless 324-TFBGA (15x15)
Categorie
Dimensiune memorie program
Prod.
Tip memorie program
ROMless
Serie
Dimensiune EEPROM
Ambalaj
Tavă
Dimensiune RAM
64K x 8
Stare piesă
DigiKey nu mai oferă acest produs
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
1,08V – 3,6V
Programabil la DigiKey
Neverificat
Convertoare de date
D/A 2x16b
Procesor
AVR
Tip oscilator
Intern
Dimensiune nucleu
32bit
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
200MHz