AT24C64B-10TU-1.8
Numărul produsului DigiKey
AT24C64B-10TU-1.8-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
AT24C64B-10TU-1.8
Descriere
IC EEPROM 64KBIT I2C 8TSSOP
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
EEPROM CI memorie 64Kbit I2C 400 kHz 900 ns 8-TSSOP
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
AT24C64B-10TU-1.8 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Interfață memorie
I2C
Prod.
Frecvență ceas
400 kHz
Ambalaj
Tub
Timp ciclu scriere - Cuvânt, pagină
5ms
Stare piesă
Activ
Timp acces
900 ns
Programabil la DigiKey
Neverificat
Tensiune - Alimentare
1,8V – 5,5V
Tip program
Nevolatil
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)