APT56F60B2 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Alpha & Omega Semiconductor Inc.
În stoc: 0
Fișă de date
Similar
onsemi
În stoc: 0
Fișă de date
onsemi
Infineon Technologies
În stoc: 480
Infineon Technologies
În stoc: 310
În stoc: 750
În stoc: 93
IXYS
IXYS
În stoc: 231
În stoc: 30
Vishay Siliconix
În stoc: 466
În stoc: 482
Canal-N 600 V 60A (Tc) 1040W (Tc) Orificiu străpuns T-MAX™ [B2]
APT56F60B2
Numărul produsului DigiKey
APT56F60B2-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
APT56F60B2
Descriere
MOSFET N-CH 600V 60A T-MAX
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
280 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±30V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
11300 pF @ 25 V
Ambalaj
Tub
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
1040W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
600 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
10V
Pachet dispozitiv furnizor
T-MAX™ [B2]
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
110mOhm la 28A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
5V la 2,5mA