APT37F50B
Numărul produsului DigiKey
APT37F50B-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
APT37F50B
Descriere
MOSFET N-CH 500V 37A TO247
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 500 V 37A (Tc) 520W (Tc) Orificiu străpuns TO-247 [B]
Categorie
Vgs (Max)
±30V
Prod.
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
5710 pF @ 25 V
Ambalaj
Tub
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
520W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
500 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
10V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-247 [B]
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
150mOhm la 18A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
5V la 1mA
Număr produs de bază
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
145 nC @ 10 V