APT100S20LCTG
Numărul produsului DigiKey
APT100S20LCTG-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
APT100S20LCTG
Descriere
DIODE ARR SCHOTT 200V 120A TO264
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Matrice diode 1 perechi cu catod comun 200 V 120A Orificiu străpuns TO-264-3, TO-264AA
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
APT100S20LCTG Modele
Categorie
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
950 mV @ 100 A
Producător
Microchip Technology
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Ambalaj
Tub
Timp recuperare inversă (trr)
70 ns
Stare piesă
Activ
Curent - Scurgere inversă la Vr
2 mA @ 200 V
Configurație diode
1 perechi cu catod comun
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-55°C – 150°C
Tehnologie
Schottky
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
200 V
Pachet/cutie
TO-264-3, TO-264AA
Curent - Mediu rectificat (Io) (per diodă)
120A