25LC640T-E/SN poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
Microchip Technology
În stoc: 82
Fișă de date
Similar
Microchip Technology
În stoc: 0
Fișă de date
Similar
În stoc: 2.839
Rohm Semiconductor
În stoc: 261
Rohm Semiconductor
Rochester Electronics, LLC
onsemi
EEPROM CI memorie 64Kbit SPI 3 MHz 8-SOIC
25LC640T-E/SN
Numărul produsului DigiKey
25LC640T-E/SN-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
25LC640T-E/SN
Descriere
IC EEPROM 64KBIT SPI 3MHZ 8SOIC
Termen de livrare standard al producătorului
11 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
25LC640T-E/SN Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Interfață memorie
SPI
Prod.
Frecvență ceas
3 MHz
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Timp ciclu scriere - Cuvânt, pagină
5ms
Stare piesă
Activ
Tensiune - Alimentare
2,5V – 5,5V
Programabil la DigiKey
Verificat
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)