25LC640A-E/SN nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
Microchip Technology
În stoc: 2.839
Fișă de date
Similar
Microchip Technology
În stoc: 0
Fișă de date
Similar
În stoc: 82
În stoc: 190
În stoc: 245
Rohm Semiconductor
În stoc: 261
Rohm Semiconductor
În stoc: 248
EEPROM CI memorie 64Kbit SPI 10 MHz 8-SOIC
25LC640A-E/SN
Numărul produsului DigiKey
25LC640A-E/SN-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
25LC640A-E/SN
Descriere
IC EEPROM 64KBIT SPI 10MHZ 8SOIC
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
25LC640A-E/SN Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Interfață memorie
SPI
Prod.
Frecvență ceas
10 MHz
Ambalaj
Tub
Timp ciclu scriere - Cuvânt, pagină
5ms
Stare piesă
Activ
Tensiune - Alimentare
2,5V – 5,5V
Programabil la DigiKey
Verificat
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)