25LC256-E/ST
Numărul produsului DigiKey
25LC256-E/ST-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
25LC256-E/ST
Descriere
IC EEPROM 256KBIT SPI 8TSSOP
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
EEPROM CI memorie 256Kbit SPI 10 MHz 8-TSSOP
Modele EDA/CAD
25LC256-E/ST Modele
Frecvență ceas
10 MHz
Tensiune - Alimentare
2,5V – 5,5V
Programabil la DigiKey
Neverificat
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)