25LC256-E/SM
Numărul produsului DigiKey
25LC256-E/SM-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
25LC256-E/SM
Descriere
IC EEPROM 256KBIT SPI 8SOIJ
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
EEPROM CI memorie 256Kbit SPI 10 MHz 8-SOIJ
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
25LC256-E/SM Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Interfață memorie
SPI
Prod.
Frecvență ceas
10 MHz
Ambalaj
Tub
Timp ciclu scriere - Cuvânt, pagină
5ms
Stare piesă
Activ
Tensiune - Alimentare
2,5V – 5,5V
Programabil la DigiKey
Verificat
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)