25LC128T-I/ST
Numărul produsului DigiKey
25LC128T-I/STTR-ND - Bandă și mosor (TR)
25LC128T-I/STCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
25LC128T-I/STDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
25LC128T-I/ST
Descriere
IC EEPROM 128KBIT SPI 8TSSOP
Termen de livrare standard al producătorului
33 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
EEPROM CI memorie 128Kbit SPI 10 MHz 8-TSSOP
Modele EDA/CAD
25LC128T-I/ST Modele
Frecvență ceas
10 MHz
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Timp ciclu scriere - Cuvânt, pagină
5ms
Tensiune - Alimentare
2,5V – 5,5V
Programabil la DigiKey
Verificat
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)