24LC025-I/ST
Numărul produsului DigiKey
24LC025-I/ST-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
24LC025-I/ST
Descriere
IC EEPROM 2KBIT I2C 8TSSOP
Descriere detaliată
EEPROM CI memorie 2Kbit I2C 400 kHz 900 ns 8-TSSOP
Modele EDA/CAD
24LC025-I/ST Modele
Frecvență ceas
400 kHz
Ambalaj
Tub
Tensiune - Alimentare
2,5V – 5,5V
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)