OV-7604-C7-32.768KHZ-20PPM-TA-QC
Numărul produsului DigiKey
2195-OV-7604-C7-32.768KHZ-20PPM-TA-QCTR-ND - Bandă și mosor (TR)
2195-OV-7604-C7-32.768KHZ-20PPM-TA-QCCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
2195-OV-7604-C7-32.768KHZ-20PPM-TA-QCDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
Descriere
XTAL OSC XO 32.7680KHZ SMD
Descriere detaliată
32.768 kHz XO (Standard) CMOS Oscilator 1,2V – 5,5V Activare/dezactivare 4-SMD, Fără derivație
Modele EDA/CAD
OV-7604-C7-32.768KHZ-20PPM-TA-QC Modele
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,059" l (3,20mm x 1,50mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,039" (1,00mm)
Tensiune - Alimentare
1,2V – 5,5V
Curent - Alimentare (Dezactivare) (Max)
Stabilitate frecvență
±20ppm la 25°C