OV-7604-C7-32.768KHZ-10PPM-TB-QA poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Micro Crystal AG
În stoc: 0
Fișă de date
32.768 kHz XO (Standard) CMOS Oscilator 1,2V – 5,5V Activare/dezactivare 4-SMD, Fără derivație
OV-7604-C7
OV-7604-C7-32.768KHZ-10PPM-TB-QA
Numărul produsului DigiKey
2195-OV-7604-C7-32.768KHZ-10PPM-TB-QATR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
Descriere
OSC XO 32.768KHZ SMD
Termen de livrare standard al producătorului
11 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
OV-7604-C7-32.768KHZ-10PPM-TB-QA Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Gamă de tracțiune absolută (APR)
Prod.
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Serie
Lățime de bandă spectru extins
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Curent - Alimentare (Max)
0,5µA
Stare piesă
Activ
Valori nominale
AEC-Q200
Rezonator de bază
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
Pachet/cutie
4-SMD, Fără derivație
Frecvență
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (3,2x1,5)
Funcție
Activare/dezactivare
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,059" l (3,20mm x 1,50mm)
Ieșire
CMOS
Înălțime - Montat (Max)
0,039" (1,00mm)
Tensiune - Alimentare
1,2V – 5,5V
Curent - Alimentare (Dezactivare) (Max)
Stabilitate frecvență
±20ppm la 25°C