MS3V-T1R-32.768KHZ-7PF-20PPM-TA-QC
Numărul produsului DigiKey
2195-MS3V-T1R-32.768KHZ-7PF-20PPM-TA-QCTR-ND - Bandă și mosor (TR)
2195-MS3V-T1R-32.768KHZ-7PF-20PPM-TA-QCCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
2195-MS3V-T1R-32.768KHZ-7PF-20PPM-TA-QCDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
Descriere
CRYSTAL 32.7680KHZ 7PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
7 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
32.768 kHz ±20ppm Cristal 7pF 65 kOhms Recipient cilindric, Radial
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MS3V-T1R-32.768KHZ-7PF-20PPM-TA-QC Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
65 kOhms
Prod.
Mod operare
Fundamental
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
kHz Cristal (furcă reglaj fin)
Pachet/cutie
Frecvență
32.768 kHz
Pachet dispozitiv furnizor
Capsulă metalică pătrată
Stabilitate frecvență
Mărime/Dimensiune
0,205" L x 0,055" l (5,20mm x 1,40mm)
Toleranță frecvență
±20ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,058" (1,48mm)
Capacitanță sarcină
7pF