Produse înlocuitoare disponibile:
32.768 kHz ±10ppm Cristal 6pF 60 kOhms Recipient cilindric, Radial
MS1V-T1K-32.768KHZ-6PF-10PPM-TA-QC
Numărul produsului DigiKey
2195-MS1V-T1K-32.768KHZ-6PF-10PPM-TA-QCTR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
Descriere
CRYSTAL 32.7680KHZ 6PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
7 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MS1V-T1K-32.768KHZ-6PF-10PPM-TA-QC Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
60 kOhms
Prod.
Mod operare
Fundamental
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
kHz Cristal (furcă reglaj fin)
Pachet/cutie
Frecvență
32.768 kHz
Pachet dispozitiv furnizor
Capsulă metalică pătrată
Stabilitate frecvență
Mărime/Dimensiune
0,240" L x 0,079" l (6,10mm x 2,00mm)
Toleranță frecvență
±10ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,082" (2,08mm)
Capacitanță sarcină
6pF