A50QS400-4
Numărul produsului DigiKey
2378-A50QS400-4-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
A50QS400-4
Descriere
FUSE,FAST ACTING,NO BLOWN INDICA
Termen de livrare standard al producătorului
2 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
400A 500V c.a. AC 500V c.c. Siguranță c.c. Cartuș Montare bolț
Categorie
Aplicații
Electric, Industrial
Producător
Mersen USA Newburyport-MA L.L.C.
Caracteristici
Serie
Clasă
Ambalaj
Cutie
Agenție de aprobare
CSA, UR
Tip montare
Montare bolț
Capacitate întrerupere la tensiune nominală
200kA c.a., 87kA c.c.
Tip siguranță
Cartuș
Pachet/cutie
Cilindric, Terminal lamă (șurub)
Valoare nominală curent (Amp)
400A
Mărime/Dimensiune
1,500" diam. x 4,331" L (38,10mm x 110,00mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
500V c.a.
Grad
Valoare nominală tensiune - C.c.
500V c.c.