UF13A12-BTHR
UF13A12-BTHR
UF13A12-BTHR
Numărul produsului DigiKey
1570-1021-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
UF13A12-BTHR
Descriere
FAN AXIAL 127X38MM 115VAC
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 115V c.a. Pătrat - 127mm L x 127mm Î Sferă 120,0CFM (3,36m³/min) 2 terminale
Categorie
Putere (wați)
12,00W
Producător
Mechatronics Fan Group
RPM
RPM 3000
Serie
Terminație
2 terminale
Ambalaj
Vrac
Protecție la infiltrare
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40 – 158°F (-40 – 70°C)
Tensiune - Nominală
115V c.a.
Agenție de aprobare
CE, cUL, TUV, UL
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 127mm L x 127mm Î
Greutate
1,2lb (544,3g)
Lățime
38,00mm
Valoare nominală curent (Amp)
0,160A