MR8025E24B-FSR
Numărul produsului DigiKey
1570-1363-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MR8025E24B-FSR
Descriere
FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 24V c.c. Pătrat - 80mm L x 80mm Î Sferă 67,0CFM (1,88m³/min) 2 conductori de sârmă
Categorie
Zgomot
44,2dB(A)
Prod.
RPM
Serie
Terminație
2 conductori de sârmă
Ambalaj
Cutie
Protecție la infiltrare
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
Tensiune - Nominală
Agenție de aprobare
CE, cUL, TUV, UL
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 80mm L x 80mm Î
Greutate
0,119lb (53,98g)
Lățime
25,00mm
Valoare nominală curent (Amp)
0,200A