ME6038X12B1+6-FSR
Numărul produsului DigiKey
1570-1748-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ME6038X12B1+6-FSR
Descriere
FAN AXIAL 60X38MM 12VDC WIRE
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 12V c.c. Pătrat - 60mm L x 60mm Î Sferă 57,5CFM (1,61m³/min) 4 conductori de sârmă
Categorie
Zgomot
63,0dB(A)
Prod.
RPM
Serie
Terminație
4 conductori de sârmă
Ambalaj
Vrac
Protecție la infiltrare
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
Tensiune - Nominală
Agenție de aprobare
cUL, UL
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 60mm L x 60mm Î
Greutate
0,23lb (104,33g)
Lățime
38,00mm
Valoare nominală curent (Amp)
1,40A
Flux de aer
57,5CFM (1,61m³/min)
Interval de tensiune
7 – 13,2V c.c.