MD1238X12B-FSR
Numărul produsului DigiKey
1570-1122-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MD1238X12B-FSR
Descriere
FAN AXIAL 120X38MM 12VDC WIRE
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 12V c.c. Pătrat - 120mm L x 120mm Î Sferă 205,0CFM (5,74m³/min) 2 conductori de sârmă
Categorie
Zgomot
62,0dB(A)
Prod.
RPM
Serie
Terminație
2 conductori de sârmă
Ambalaj
Vrac
Protecție la infiltrare
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
Tensiune - Nominală
Agenție de aprobare
cUL, UL
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 120mm L x 120mm Î
Greutate
0,906lb (410,95g)
Lățime
38,00mm
Valoare nominală curent (Amp)
2,50A