LPH60B99-BWHR
Numărul produsului DigiKey
1570-1398-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LPH60B99-BWHR
Descriere
FAN AXIAL 60X25.50MM 100-240VAC
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 100 – 240V c.a. Pătrat - 60mm L x 60mm Î Sferă 17,0CFM (0,476m³/min) 2 conductori de sârmă
Categorie
Zgomot
35,0dB(A)
Producător
Mechatronics Fan Group
Putere (wați)
2,30W
Serie
RPM
RPM 4500
Ambalaj
Vrac
Terminație
2 conductori de sârmă
Stare piesă
Activ
Protecție la infiltrare
Tensiune - Nominală
100 – 240V c.a.
Temperatură de funcționare
-40 – 158°F (-40 – 70°C)
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 60mm L x 60mm Î
Agenție de aprobare
Lățime
25,50mm
Greutate
0,154lb (69,85g)
Flux de aer
17,0CFM (0,476m³/min)
Valoare nominală curent (Amp)
0,060A