G1238M24B-FSR
Numărul produsului DigiKey
1570-1071-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
G1238M24B-FSR
Descriere
FAN AXIAL 119X38MM 24VDC WIRE
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 24V c.c. Pătrat - 119mm L x 119mm Î Sferă 125,0CFM (3,50m³/min) 2 conductori de sârmă
Categorie
Zgomot
43,0dB(A)
Prod.
RPM
Serie
Terminație
2 conductori de sârmă
Ambalaj
Vrac
Protecție la infiltrare
Temperatură de funcționare
Tensiune - Nominală
Agenție de aprobare
CE, cUL, TUV, UL
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 119mm L x 119mm Î
Greutate
0,74lb (335,66g)
Lățime
38,00mm
Valoare nominală curent (Amp)
0,330A