G1238E24B1-FSR-WS
G1238E24B1-FSR-WS
G1238E24B1-FSR-WS
Numărul produsului DigiKey
1570-1074-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
G1238E24B1-FSR-WS
Descriere
FAN AXIAL 119X38MM 24VDC WIRE
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 24V c.c. Pătrat - 119mm L x 119mm Î Sferă 158,0CFM (4,42m³/min) 3 conductori de sârmă
Categorie
Zgomot
49,0dB(A)
Prod.
RPM
Serie
Terminație
3 conductori de sârmă
Ambalaj
Vrac
Protecție la infiltrare
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
Tensiune - Nominală
Agenție de aprobare
CE, cUL, TUV, UL
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 119mm L x 119mm Î
Greutate
0,74lb (335,66g)
Lățime
38,00mm
Valoare nominală curent (Amp)
0,600A