F8025L12B-FSR-EM
F8025L12B-FSR-EM
F8025L12B-FSR-EM
Numărul produsului DigiKey
1570-1238-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
F8025L12B-FSR-EM
Descriere
FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 12V c.c. Pătrat - 80mm L x 80mm Î Sferă 29,0CFM (0,812m³/min) 2 conductori de sârmă
Categorie
Zgomot
22,0dB(A)
Prod.
RPM
Serie
Terminație
2 conductori de sârmă
Ambalaj
Vrac
Protecție la infiltrare
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
Tensiune - Nominală
Agenție de aprobare
CE, cUL, TUV, UL
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 80mm L x 80mm Î
Greutate
0,174lb (78,93g)
Lățime
25,00mm
Valoare nominală curent (Amp)
0,090A