E1225E12B1+6-FSR
Numărul produsului DigiKey
E1225E12B1+6-FSR-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
E1225E12B1+6-FSR
Descriere
FAN AXIAL 120X25MM 12VDC WIRE
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 12V c.c. Pătrat - 120mm L x 120mm Î Sferă 93,0CFM (2,60m³/min) 4 conductori de sârmă
Categorie
Zgomot
44,0dB(A)
Prod.
RPM
Serie
Terminație
4 conductori de sârmă
Ambalaj
Vrac
Protecție la infiltrare
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
Tensiune - Nominală
Agenție de aprobare
CE, cUL, TUV, UL
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 120mm L x 120mm Î
Greutate
0,434lb (196,86g)
Lățime
25,00mm
Valoare nominală curent (Amp)
0,580A