XTR-960-48LA nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
MEAN WELL USA Inc.
În stoc: 0
Fișă de date
AC sau DC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 48V – – – 20A
XTR-960-48LA
Numărul produsului DigiKey
1866-XTR-960-48LA-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
XTR-960-48LA
Descriere
O/P +48V20A
Descriere detaliată
Curent - Ieșire (Max)
20A
Putere (wați)
960W
Tensiune - Izolație
4.87 kV
Eficiență
95,5%
Tensiune c.a. - Intrare
320 – 600V c.a. (trifazic)
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
450V
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
800V
Mărime/Dimensiune
5,19" L x 3,78" l (132,0mm x 96,0mm)
Tensiune - Ieșire 1
48V