XTR-960-36LA
Numărul produsului DigiKey
1866-XTR-960-36LA-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
XTR-960-36LA
Descriere
O/P +36V26.66A
Descriere detaliată
AC sau DC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 36V – – – 26,66A
Curent - Ieșire (Max)
26,66A
Putere (wați)
960W
Tensiune - Izolație
4.87 kV
Eficiență
95%
Tensiune c.a. - Intrare
320 – 600V c.a. (trifazic)
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
450V
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
800V
Mărime/Dimensiune
5,19" L x 3,78" l (132,0mm x 96,0mm)
Tensiune - Ieșire 1
36V