XTR-480-48 nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
MEAN WELL USA Inc.
În stoc: 2
Fișă de date
Echivalente parametric
MEAN WELL USA Inc.
În stoc: 2
Fișă de date
AC sau DC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 48V – – – 10A
XTR-480-48
Numărul produsului DigiKey
1866-XTR-480-48-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
XTR-480-48
Descriere
O/P +48V10A
Descriere detaliată
Curent - Ieșire (Max)
10A
Putere (wați)
480W
Tensiune - Izolație
4.87 kV
Eficiență
95,5%
Tensiune c.a. - Intrare
320 – 600V c.a. (trifazic)
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
450V
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
800V
Mărime/Dimensiune
4,92" L x 2,48" l x 4,93" Î (125,0mm x 63,0mm x 125,2mm)
Tensiune - Ieșire 1
48V