XTR-480-36
Numărul produsului DigiKey
1866-XTR-480-36-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
XTR-480-36
Descriere
O/P +36V13.3A
Descriere detaliată
AC sau DC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 36V – – – 13,3A
Curent - Ieșire (Max)
13,3A
Putere (wați)
479W
Tensiune - Izolație
4.87 kV
Eficiență
94,5%
Tensiune c.a. - Intrare
320 – 600V c.a. (trifazic)
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
450V
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
800V
Mărime/Dimensiune
4,92" L x 2,48" l x 4,93" Î (125,0mm x 63,0mm x 125,2mm)
Tensiune - Ieșire 1
36V