XTR-480-12 nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
MEAN WELL USA Inc.
În stoc: 0
Fișă de date
AC sau DC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 12V – – – 30A
XTR-480-12
Numărul produsului DigiKey
1866-XTR-480-12-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
XTR-480-12
Descriere
O/P +12V30A
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Tensiune - Ieșire 5
Producător
MEAN WELL USA Inc.
Tensiune - Ieșire 6
Serie
Curent - Ieșire (Max)
30A
Ambalaj
Vrac
Putere (wați)
360W
Stare piesă
Activ
Tensiune - Izolație
4.87 kV
Tip intrare
AC sau DC
Aplicații
ITE (Comercial), Laborator
Număr de ieșiri
1
Eficiență
93%
Tensiune c.a. - Intrare
320 – 600V c.a. (trifazic)
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
450V
Caracteristici
PFC, Intrare universală
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
800V
Mărime/Dimensiune
4,92" L x 2,48" l x 4,93" Î (125,0mm x 63,0mm x 125,2mm)
Tensiune - Ieșire 1
12V