XTR-240-48LA
Numărul produsului DigiKey
1866-XTR-240-48LA-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
XTR-240-48LA
Descriere
O/P +48V5A
Descriere detaliată
AC sau DC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 48V – – – 5A
Curent - Ieșire (Max)
5A
Putere (wați)
240W
Tensiune - Izolație
4.87 kV
Eficiență
94%
Tensiune c.a. - Intrare
320 – 600V c.a. (trifazic)
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
450V
Caracteristici
PFC, Intrare universală
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
800V
Mărime/Dimensiune
4,92" L x 1,89" l (125,0mm x 48,0mm)
Tensiune - Ieșire 1
48V