XDR-480E-36
Numărul produsului DigiKey
1866-XDR-480E-36-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
XDR-480E-36
Descriere
O/P +36V13.3A
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AC sau DC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 36V – – – 13,3A
Categorie
Tensiune - Ieșire 5
Producător
MEAN WELL USA Inc.
Tensiune - Ieșire 6
Serie
Curent - Ieșire (Max)
13,3A
Ambalaj
Vrac
Putere (wați)
479W
Stare piesă
Activ
Tensiune - Izolație
4 kV
Tip intrare
AC sau DC
Aplicații
ITE (Comercial), Laborator
Număr de ieșiri
1
Eficiență
95%
Tensiune c.a. - Intrare
85 – 264V c.a.
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
120V
Caracteristici
Ieșire reglabilă, PFC, Intrare universală
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
370V
Mărime/Dimensiune
4,92" L x 1,89" l (125,0mm x 48,0mm)
Tensiune - Ieșire 1
36V