XDR-480E-12
Numărul produsului DigiKey
1866-XDR-480E-12-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
XDR-480E-12
Descriere
O/P +12V30A
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AC sau DC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 12V – – – 30A
Curent - Ieșire (Max)
30A
Putere (wați)
360W
Tensiune - Izolație
4 kV
Eficiență
94%
Tensiune c.a. - Intrare
85 – 264V c.a.
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
120V
Caracteristici
Ieșire reglabilă, PFC, Intrare universală
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
370V
Mărime/Dimensiune
4,92" L x 1,89" l (125,0mm x 48,0mm)
Tensiune - Ieșire 1
12V