XDR-480-24PI nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
MEAN WELL USA Inc.
În stoc: 0
Fișă de date
Produs nou
AC sau DC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 20A
XDR-480-24PI
Numărul produsului DigiKey
1866-XDR-480-24PI-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
XDR-480-24PI
Descriere
O/P +24V20A
Termen de livrare standard al producătorului
30 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Curent - Ieșire (Max)
20A
Putere (wați)
480W
Tensiune - Izolație
4 kV
Eficiență
95,5%
Tensiune c.a. - Intrare
85 – 305V c.a.
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
80V
Caracteristici
Ieșire reglabilă, PFC, Pornire/oprire la distanță, Intrare universală
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
431V
Mărime/Dimensiune
4,92" L x 1,89" l (125,0mm x 48,0mm)
Tensiune - Ieșire 1
24V