XDR-150E-36
Numărul produsului DigiKey
1866-XDR-150E-36-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
XDR-150E-36
Descriere
O/P +36V 4.33A/230VAC 3.46A/115V
Descriere detaliată
AC sau DC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 36V – – – 4,33A
Curent - Ieșire (Max)
4,33A
Putere (wați)
156W
Tensiune - Izolație
4 kV
Eficiență
91,5%
Tensiune c.a. - Intrare
85 – 264V c.a.
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
120V
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
370V
Mărime/Dimensiune
4,56" L x 1,18" l (116,0mm x 30,0mm)
Tensiune - Ieșire 1
36V