XDR-120-24LA nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
MEAN WELL USA Inc.
În stoc: 0
Fișă de date
Produs nou
AC sau DC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 5A
XDR-120-24LA
Numărul produsului DigiKey
1866-XDR-120-24LA-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
XDR-120-24LA
Descriere
O/P +24V 5A
Termen de livrare standard al producătorului
30 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Tensiune - Ieșire 5
Producător
MEAN WELL USA Inc.
Tensiune - Ieșire 6
Serie
Curent - Ieșire (Max)
5A
Ambalaj
Vrac
Putere (wați)
120W
Stare piesă
Activ
Tensiune - Izolație
4 kV
Tip intrare
AC sau DC
Aplicații
ITE (Comercial), Laborator
Număr de ieșiri
1
Eficiență
94%
Tensiune c.a. - Intrare
85 – 305V c.a.
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
80V
Caracteristici
Ieșire reglabilă, PFC, Pornire/oprire la distanță, Intrare universală
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
431V
Mărime/Dimensiune
4,56" L x 1,18" l (116,0mm x 30,0mm)
Tensiune - Ieșire 1
24V