VFD-750C-230
Numărul produsului DigiKey
1866-VFD-750C-230-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
VFD-750C-230
Descriere
230VAC INPUT / OUTPUT UVW 0~240
Descriere detaliată
Variator de frecvență 230V 6A 750 W Cu montare pe carcasă
Curent - Ieșire
6A
Putere electrică - Sarcină
750 W
Tensiune - Alimentare
90 – 264V c.a.
Temperatură de funcționare
-30°C – 60°C
Tensiune - Sarcină
230V