VFD-350P-48
Numărul produsului DigiKey
1866-VFD-350P-48-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
VFD-350P-48
Descriere
48VDC INPUT / OUTPUT UVW 0~34V
Descriere detaliată
Variator de frecvență 48V 20A 350 W Cu montare pe carcasă
Curent - Ieșire
20A
Putere electrică - Sarcină
350 W
Tensiune - Alimentare
20 – 55V c.c.
Temperatură de funcționare
-30°C – 70°C
Tensiune - Sarcină
48V