VFD-350C-230
Numărul produsului DigiKey
1866-VFD-350C-230-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
VFD-350C-230
Descriere
230VAC INPUT / OUTPUT UVW 0~240
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Variator de frecvență 230V 2,8A 350 W Cu montare pe carcasă
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Ieșire
2,8A
Producător
MEAN WELL USA Inc.
Putere electrică - Sarcină
350 W
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Alimentare
90 – 264V c.a.
Stare piesă
Activ
Interfață
PWM
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Caracteristici
Număr de motoare
1
Temperatură de funcționare
-30°C – 60°C
Tensiune - Sarcină
230V