VFD-150P-48
Numărul produsului DigiKey
1866-VFD-150P-48-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
VFD-150P-48
Descriere
48VDC INPUT / OUTPUT UVW 0~34V
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Variator de frecvență 48V 8,6A 150 W Cu montare pe carcasă
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Ieșire
8,6A
Producător
MEAN WELL USA Inc.
Putere electrică - Sarcină
150 W
Tensiune - Alimentare
20 – 55V c.c.
Interfață
PWM
Caracteristici
Număr de motoare
1
Temperatură de funcționare
-30°C – 70°C
Tensiune - Sarcină
48V