UMP-400-48
Numărul produsului DigiKey
1866-5639-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
UMP-400-48
Descriere
AC/DC CONVERTER 48V 398W
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 48V – – – 90 – 264V c.a., 127 – 370V c.c. Intrare
Categorie
Tensiune - Ieșire 6
Prod.
Curent - Ieșire 1
8.3 A
Serie
Aplicații
ITE (Comercial), Medical
Tensiune - Izolație
4 kV
Tip
Închis
Eficiență
88,5%
Număr de ieșiri
1
Temperatură de funcționare
-30°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a., 127 – 370V c.c.
Caracteristici
Ieșire reglabilă, PFC, Intrare universală
Tensiune - Ieșire 1
48V
Mărime/Dimensiune
9,84" L x 3,50" l x 1,46" Î (250,0mm x 89,0mm x 37,0mm)