UMP-400-24I
Numărul produsului DigiKey
1866-UMP-400-24I-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
UMP-400-24I
Descriere
AC/DC CONVERTER
Referință client
Descriere detaliată
Configurabil Convertoare c.a./c.c. 2 Ieșire 24V 5V 90 – 264V c.a., 127 – 375V c.c. Intrare
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Ieșire 2
8 A
Aplicații
Industrial
Tensiune - Izolație
4 kV
Tip
Configurabil
Eficiență
88,5%
Număr de ieșiri
2
Temperatură de funcționare
-30°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a., 127 – 375V c.c.
Tensiune - Ieșire 1
24V
Mărime/Dimensiune
9,84" L x 3,50" l x 1,46" Î (250,0mm x 89,0mm x 37,0mm)
Tensiune - Ieșire 2
5V
Număr produs de bază
Curent - Ieșire 1
16.7 A