UHP-750-24
Numărul produsului DigiKey
1866-5591-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
UHP-750-24
Descriere
AC/DC CONVERTER 24V 751W
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 24V – – – 90 – 264V c.a., 127 – 370V c.c. Intrare
Categorie
Tensiune - Ieșire 6
Prod.
Curent - Ieșire 1
31.3 A
Tensiune - Izolație
3.75 kV
Eficiență
95%
Temperatură de funcționare
-30°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a., 127 – 370V c.c.
Tensiune - Ieșire 1
24V
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 2
Mărime/Dimensiune
9,33" L x 3,94" l x 1,61" Î (237,0mm x 100,0mm x 41,0mm)