UHP-500-36
Numărul produsului DigiKey
1866-5011-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
UHP-500-36
Descriere
AC/DC CONVERTER 36V 500W
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 36V – – – 90 – 264V c.a., 127 – 370V c.c. Intrare
Categorie
Curent - Ieșire 1
13.9 A
Tensiune - Izolație
3.75 kV
Eficiență
95%
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Caracteristici
Ieșire reglabilă, PFC, Intrare universală
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a., 127 – 370V c.c.
Tensiune - Ieșire 1
36V
Mărime/Dimensiune
9,13" L x 3,19" l x 1,22” Î (232,0mm x 81,0mm x 31,0mm)