SPV-300-48
Numărul produsului DigiKey
1866-4873-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SPV-300-48
Descriere
AC/DC CONVERTER 48V 300W
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 48V – – – 88 – 264V c.a., 124 – 370V c.c. Intrare
Categorie
Curent - Ieșire 1
6.25 A
Prod.
Putere (wați)
Serie
Aplicații
ITE (Comercial)
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
3 kV
Stare piesă
Activ
Eficiență
86,5%
Tip
Închis
Temperatură de funcționare
-20°C – 65°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Număr de ieșiri
1
Caracteristici
Ieșire reglabilă, PFC, Pornire/oprire la distanță, Intrare universală
Tensiune - Intrare
88 – 264V c.a., 124 – 370V c.c.
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 1
48V
Mărime/Dimensiune
8,46" L x 4,53" l x 1,97” Î (215,0mm x 115,0mm x 50,0mm)